O NAS – MISJA

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 30 Marzec, 2010

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z portalem AlePizza.com napisz do nas lub zadzwoń.
Nie zapomnij także odwiedzić działu REKLAMA

kontakt@alepizza.com

785-049-149


Serwis AlePizza.com powstał dokładnie 22 II 2010. Od tamtego czasu ulega on ciągłym przemianom, które mają pozytywny wpływ na realizację naszego celu. Wprowadzając w życie AlePizza.com, pragnęliśmy stworzyć jedyne w swoim rodzaju i wiarygodne źródło informacji na temat wszystkich krakowskich lokali, które w swojej ofercie mają nasze ulubione danie – pizzę. Nasz cel to bycie zaufanym, wiarygodnym i rekomendowanym Rankingiem Krakowskich Pizzerii.

Na przestrzeni zaledwie sześciu miesięcy udało się nam zdobyć dużą popularność wśród internautów. Z każdym kolejnym miesiącem nasza oglądalność rośnie. Pozyskujemy nowych partnerów, staramy się wychodzić poza ramy wirtualnej rzeczywistości.

Aby zobrazować naszą rosnącą popularność wystarczy przeanalizować poniższy wykres.

Staramy się być obecni w Internecie w każdym możliwym miejscu. Oto lista portali społecznościowych, na których staramy się na bieżąco reklamować AlePizza.com i informować internautów „co u nas słychać”:

Ponadto naszymi partnerami są takie portale jak:

W ramach promocji w Internecie intensywnie pozycjonujemy naszą stronę – mamy wysokie notowania w Google na najbardziej popularne zapytanie dotyczące pizzy. Korzystamy także z płatnej możliwości reklamy w wynikach tej wyszukiwarki (linków sponsorowanych).

Staramy się reklamować nie tylko w Internecie, ale także na terenie Krakowa. Lokale, które z nami współpracują posiadają specjalne wyróżnienia zachęcające do głosowania na dany lokal, a przy okazji odwiedzenia naszej strony. W ramach współpracy z niektórymi pizzeriami, jesteśmy widoczni na ponad 150 000 ulotek, które są i będą rozprowadzane po Krakowie w ciągu najbliższych miesięcy. Dzięki temu nasze logo staje się coraz bardziej rozpoznawalne wśród fanów pizzy.

Ponadto braliśmy udział w imprezie Bicia Rekordu Guinnessa Na Najdłuższą Pizzę Świata. Podczas tej imprezy rozdaliśmy zupełnie za darmo, w ramach konkursu, 20 kuponów na pizzę w Pizza Hut oraz Pomodorino. Dodatkowo rozdaliśmy ponad 3500 ulotek, które uprawniają ich posiadacza do 15% zniżki na pizzę w wybranych lokalach w Krakowie.

Dzięki nawiązaniu współpracy z pizzerią Zaczarowane Koło oraz Pizza Hut mogliśmy zorganizować konkursy, w których rozdawaliśmy darmowe jedzenie. Aby zobaczyć ich historię zapraszamy na poniższe strony Wygraj Pizzę i Wygraj Spaghetti. Jednak nie były to ostatnie konkursy jakie zorganizowaliśmy, zachęcamy do bycia czujnym i śledzenia zmian na naszej stronie.

Dodatkowo możemy pochwalić się, że mamy własne gadżety reklamowe, które chętnie wykorzystujemy zarówno na co dzień jak i specjalne okazje. Są to:

  • Banery
  • Koszulki
  • Długopisy
  • Specjalne oznakowanie naszego „firmowego” auta

Przed nami jeszcze wiele innowacyjnych rozwiązań, które z dumą będziemy mogli zaprezentować naszym odwiedzającym. Dlatego zachęcamy do zapisania się na naszą listę mailingową i obserwowania naszych poczynań w sieci. Jeszcze nie raz zaskoczymy wszystkich fanów pizzy!

Zespół AlePizza.com

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa