Banolli – Halszki

129
Głosuj!

Dodany przez admin 3 Komentarzy niedziela, 28 Marzec, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Kurdwanów

Banolli – Halszki

Tym razem Banolli oferuje swoje pizzy w lokalu i dostawie na terenie Kurdwanowa i okolic. Lokal w ciekawym wykończeniu sprzyja spotkaniom przyjaciół jak i zakochanych. Dla tych drugich dostępna jest specjalna mniejsza sala z dużym oknem, w którym można zjeść romantyczną kolację. Dodatkowo w czasie letnim do dyspozycji jest ogródek.

Adres: ul. Halszki 29

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

3 Komentarzy, opinii do “Banolli – Halszki”

 1. lukaszz.w mówi:

  Lokal odnowiony i jak piszą moi przedmówcy wygodny i elegancki. Co do pizzy to faktycznie jest dobra, choć do niektórych pizzerii jej daleko. Obsługa jest jak dla mnie fatalna. Najpierw przynoszą pizzę, po czym samemu trzeba się prosić o sztućce, talerze brudne, choć przyznam, że raz mi się to zdarzyło. Pizzeria stara się aspirować do miana restauracji zwłaszcza, jeśli chodzi o ceny. Nie mniej cena, do jakości jest nie adekwatna. Wiem, że dobry posiłek musi składać się z trzech istotnych rzeczy mianowicie miłego towarzystwa, wygodnego lokalu i pysznego posiłku. O ile na towarzystwo i lokal nie można narzekać tak na pizzę już owszem. Jadłem w tym lokalu trzy razy i za każdym razem pizza smakowała przeciętnie. Ciasto do czasu kiedy jest gorące smakuje dobrze, ale już po chwili zamienia się w ciepłą gumę. Do dodatków nie można mieć zastrzeżeń. Miłym plusem jest fakt, że można spoglądać z dobrego miejsca jak pizza jest robiona i wypiekana. Ogólnie pizzeria przegrywa z da grasso i z pizzerią fun nie mniej polecam

 2. lutini mówi:

  Bardzo lubię odwiedzać ten lokal. Miejsca jest dużo, na gości czekają wygodne krzesła (wbrew pozorom zdarza się, że w niektórych knajpach jest średnio wygodnie), a w lecie spory ogródek z parasolami. Wnętrze jest dość eleganckie, więc można się tam wybrać zarówno na spotkanie ze znajomymi, ale również na spotkanie biznesowe:) Pizza jest bardzo dobra, ciasto smaczne, cienkie, po prostu – w sam raz. Obsługa daje radę, mimo weekendowo-wieczornych tłumów:) Lubię pizzerie, w których można bezpośrednio obserwować poczynania pizzera i samemu “czuwać” nad swoją pizzą. Mogę śmiało polecić pizzerię wszystkim miłośnikom pizzy.

 3. Marc mówi:

  Lokal odnowiony w zeszłym roku, w porównaniu do poprzednich warunków (jedna mała sala) robi bardzo dobre wrażenie: elegancko, schludnie, bardzo przyjazna atmosfera. Obsługa niezbyt szybka, ale to może przez dość spory ruch. Pizza smaczna, cienkie ciasto, niezbyt dużo składników. Poza tym pizzeria na naprawdę wysokim poziomie. Polecam.

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa