Banolli – Pszona

8
Głosuj!

Dodany przez admin 2 Komentarzy niedziela, 28 Marzec, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Olsza

Banolli – Pszona

Lokal na ulicy Pszona to jeden z najmniejszych powierzchniowo w całej sieci Banolli. Właśnie dzięki temu cieszy się on dużą popularnością wśród osób pragnących spędzić wspólne chwile w kameralnym miejscu. Dzięki umieszczeniu lokalu na rogu budynku, każdego słonecznego dnia jest on jednym z najjaśniejszych lokali w mieście. Do dyspozycji gości w letnich dniach oddany został zaciszny ogródek

Adres: ul. Pszona 1

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

2 Komentarzy, opinii do “Banolli – Pszona”

  1. corner mówi:

    Lubię chodzić tam na pizzę. Zawsze jest miła obsługa, lokal ma ładny wystrój, a ceny też w porządku. Jedyne co mi się nie za bardzo podoba, to ciasto. Mogłoby być bardziej puszyste, a nie takie twarde jak koł i nierówne. Pizza w smaku jest bardzo dobra. Można bez problemów zapłacić kartą.

  2. Stasia mówi:

    Darmowy dowóz do domu – to jest to ;) . Jak na razie jadłam tylko jeden rodzaj pizzy ale wiem, że w niedługim czasie zamówię kolejne :)

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa