Fabryka Pizzy – UEK

5
Głosuj!

Dodany przez admin 3 Komentarzy sobota, 27 Luty, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Grzegórzki

Fabryka Pizzy – UEK

Położona w zasięgu życia studenckiego Fabryka Pizzy zaprasza do siebie nie tylko studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, ale także inne osoby związane lub niezwiązane z życiem akademickim.

Adres: ul. Lubomirskiego 41

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

3 Komentarzy, opinii do “Fabryka Pizzy – UEK”

 1. marzena258 mówi:

  Najbardziej sałatka grecka mi tu smakuje,
  prawdziwej Grecji aromat czuje,
  jedynym jej minusem jest cena dość duża,
  co zwykle studentów wkurza…
  Pizze są całkiem dobre, choć lepsze jadałam,
  dlatego tak do tej sałatki się przywiązałam.
  Dodatkowo zawsze tu tłumy ludzi,
  co we mnie entuzjazmu nie budzi,
  pustek nie lubię, ale wole zjeść w spokoju,
  dlatego najczęściej zamawiam do własnego pokoju :)

 2. Grzegorz mówi:

  Najstarszy ale chyba i najsłabszy z lokali Fabryki Pizzy w Krakowie. Strasznie długi czas oczekiwania na zamówienie stoliki bardzo ciasno ustawione. Więc w połączeniu z wysoką ceną nie jest to lokal godny specjalnej uwagi, jednak czasem zdarza mi się tam jeść. Mogę polecić makaron zBoczek Gorgio. Ale dużo lepiej nawet po taki sam makaron udać się na Sławkowską.

 3. nadin26 mówi:

  Samo wnętrze lokalu należy do zakwalifikować do kategorii bardzo przyjaznych klientowi – oczywiście mowa o pizzeriach. Zapewne wynika to z bliskości Uniwersytetu Ekonomicznego, gdyż w przeważającej części klientami są właśnie studenci, którzy przychodzą zjeść coś na miejscu. Najlepiej wybrać się tam jednak wieczorem, gdy tłumy już zdołają rozejść się do domów. W godzinach trwania zajęć, bardzo ciężko o wolny stolik. Pozytywną atmosferę kształtuje także płonący kominek opalany drewnem – szczególnie miło tam posiedzieć w zimowe wieczory.
  Pizza jest przyzwoita i smaczna. Chociaż może wydawać się trochę mała i niezbyt sycąca. Dodatkowym atutem jest miła obsługa oraz menu, które poza pizzą zawiera inne, smaczne dania – różnego rodzaju makarony oraz tzw. bombery, czyli zapiekane w pizzowym, cienkim cieście różnego rodzaju składniki (np. ananas, kurczak itp.). Niestety ich skład uległ od kilkunastu miesięcy pogorszeniu, gdyż za podobną cenę (nie wiem, czy nawet nie odrobinę wyższą), znacznie więcej jest ciasta (dość sporo jest suchych miejsc – czyli zwykłego ciasta, bez niczego) niż samych dodatków. Szkoda, gdyż kiedyś były one prawdziwym przysmakiem.

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa