Hallo Pizza

14
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz niedziela, 14 Marzec, 2010

Tagi : ,

Rejony Krakowa: Prądnik Czerwony

Hallo Pizza

Hallo Pizza to jak sama nazwa wskazuje, pizza na telefon. Znajduje się na ulicy Dobrego Pasterza, niedaleko Czerwonoprądnickiego Domu Kultury. Hallo Pizza jest laureatem Czwartej Edycji Rekomendacji Krakowskich Restauracji. W lokalu oprócz pizzy można zjeść lasagne, żeberka, golonko i inne.

Adres: ul. Dobrego Pasterza 99

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz, opinia do “Hallo Pizza”

  1. Meg mówi:

    Hallo Pizza – moja ulubiona! Nie dość, że zawsze na czas (do 30 minut), to obsługa rewelacyjna! Miły kontakt telefoniczny, wspaniali kierowcy… A sama pizza? Ma tyle składników, że po jednym kawałku wymiękam! :) Gorąco ją polecam, można się najeść jak nigdy! :)

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa