Pizza Greg

5
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz piątek, 17 Wrzesień, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Górka Narodowa

Pizza Greg

Pizza Greg to pizzeria, która zasłynęła w krakowskim światku pizzerii nietypową kompozycją o nazwie “moherowy beret” – z pewnością będzie to wielka atrakcja dla amatorów nowych smaków. Poza tym możecie spróbować dań obiadowych, makaronów oraz sałatek.

Adres: ul. Księdza Józefa Meiera 26

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz, opinia do “Pizza Greg”

 1. Mariusz mówi:

  Pizza bardzo smaczna, przynajmniej jak dla mnie, w zimie w samym lokalu troche ciasno, za to w lecie dużo miejsca w ogródku.
  Niestety jednak ostatnimi czasy czas dostawy pizzy wydłuża się już do ponad godziny (zawsze zapewniają że do 40 minut będzie dostawa).
  Dzisiaj zadzwoniłem o 14:40..jest godzina 16:00 i w dalszym ciągu pizzy jak nie było tak nie ma. Po telefonicznej interwencji Pani zapewniła że za moment będzie i że napój gratis dostanę..co jednak nie zmienia faktu iż kiepską dostawą psują sobie opinie…
  Mieszkam raptem 3 km od pizzerii

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa