Pizzeria Da Grasso – Kurdwanów

4
Głosuj!

Dodany przez admin 2 Komentarzy niedziela, 28 Marzec, 2010

Tagi : ,

Rejony Krakowa: Kurdwanów

Da Grasso – Kurdwanów

Lokal na Kurdwanowie to najmłodszy z sieci Da Grasso w Krakowie. Funkcjonuje on od czerwca 2008 roku.

Adres: ul. Wysłouchów 25g

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

2 Komentarzy, opinii do “Pizzeria Da Grasso – Kurdwanów”

  1. serrrr mówi:

    Jedząc tą pizze naprawdę wiem co jem! Dopóki nie otwarli innej koło mnie, przeważnie brałem stąd. świetne ciasto, multum składników i 2 sosy gratis! to jest to! szybka dostawa ale niestety teraz doliczają kilka złotych właśnie za dowóz – szkoda…

  2. gottin mówi:

    Osiedlowa knajpka z świetnym wnętrzem – mała ale klimatyczna. Zawsze czuję się jak w domu. Pierwsza wizyta nie była zbyt udana – pizza po prostu niesmaczna. Jednak po kolejnej stałam się stała klientką tego lokalu. Konkurencyjne ceny, ogromne manu (możliwość wymiany składników), zawsze ciekawe promocje sprawiają, że nie zamienię da grasso na żadną inną ‘domową’ już dla mnie kuchnię. Zawsze 2 ogromne sosy gratis gratis (czosnkowy – mistrzostwo świata!!!). Czas oczekiwania max 10 min!! No i przemiła obsługa – polecam pana pizzera! :) Mały minus za zbyt dużo papryki w pizzach z tym składnikiem. Bywa, że cały talerz papryki odkładam na bok.. Więcej minusów brak. Z czystym sercem polecam to miejsce.

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa