Pizzeria – Klub Pizzy

4
Głosuj!

Dodany przez admin 1 Komentarz poniedziałek, 29 Marzec, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Zwierzyniec

Klub Pizzy

Jest to całkiem lokalna pizzeria w dzielnicy Zwierzyniec. Osoby chętne uzupełnić opis słowny tej pizzerii – prosimy o kontakt z nami.

Adres: ul. Królowej Jadwigi 145

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

1 Komentarz, opinia do “Pizzeria – Klub Pizzy”

  1. Kacper mówi:

    Trzeba zacząć od tego, że pizzeria ta ma świetne promocje mimo iż jest lokalna. Opis powyżej mówi sam za siebie. Dowóz w porządku wyrabiają się do godziny, przeważnie jest to około 40 minut. Co do samej pizzy, zaspokaja głód i jest nawet nawet, nie jest to jednak żaden kulinarny majstersztyk. Ot zwykła pizza by się nią najeść, ciasto średnio grube, powiedziałbym, że na model amerykański, dla tego dla prawdziwych smakoszy włoskiej pizzy odradzam. Mimo wszystko jak chce się obejrzeć jakiś film w gronie znajomych zajadając do tego pizzę jak najbardziej polecam.

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa