Pizzeria Paolo

8
Głosuj!

Dodany przez admin 2 Komentarzy czwartek, 16 Grudzień, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Kryspinów

Paolo

Pizzeria Paolo znajduje się dosłownie nad zalewem w Kryspinowie. Będąc tam w letnim sezonie, na pewno chcielibyście zjeść dobrą pizzę w towarzystwie swoich znajomych. Prawdopodobnie jest to jedno z lepszych w tej okolicy, więc dlaczego by nie spróbować? :)

Adres: Liszki, Cholerzyn 378

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

2 Komentarzy, opinii do “Pizzeria Paolo”

  1. grunu mówi:

    Latem uwielbiamy z kumplami chodzić do PAOLO, bo miejscówka im się udała – na prawdę! Zjeść w takim miejscu, zaraz po wyjściu z wody to coś wspaniałego. No i oczywiście napić się piwka w upale popołudnie mmmm… a pizza też niczego sobie – ciasto ok, i dodatki jak się patrzy :)

  2. Tommi mówi:

    W lecie często jestem w Kryspinowie nad jeziorkiem i wtedy też zaglądamy do PAOLO – jeszcze nigdy nie nawalili :) zawsze smaczna pizza tak że polecam bo miejsce super

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa