Pizzeria Picolo – Prądnik Biały-Wschód

26
Głosuj!

Dodany przez admin 4 Komentarzy czwartek, 18 Marzec, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Prądnik Biały

Picolo – Prądnik Biały

Pizzeria ta znajduje się na Prądniku Białym w okolicy supermarketu Elea oraz dużego ośrodka sportowego połączonego z campingiem.

Adres: ul. Mackiewicza 14

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

4 Komentarzy, opinii do “Pizzeria Picolo – Prądnik Biały-Wschód”

 1. anek mówi:

  naprawdę dobra pizza, można się najeść do syta, ja lubię wypieczoną mocno i jak zgłosze przy zamawianiu dostaję taka jak chcę , chrupiącą , na cienkim cieście z sosikami. niebo w gębie. polecam

 2. ukizd mówi:

  Zamawiałem Picolo niemalże od samego jej początku i nie mogę oprzec się wrażeniu, iż staje się ona niestety coraz mniej smaczna. Niekiedy mocno przypalona. Ciasto jak dla mnie jest za grube, ilośc składników jest tutaj na plus – niczego nigdy nie brakuje. Zaś co do dowozu, tutaj bywa różnie. W większości wypadków pizza jest na czas, ale zdarzyło się czeka do 20 – 30 minut bonusowo. Najbardziej kalkuluje się zamówienie Giganta – 60 cm (a to sporo), najsmaczniejsza z obecnych (a jadłem już niemalże wszystkie) to Pizza Kebab oraz Picolo. Mimo spadającej jakości – nadal jest jedną z najciekawszych pizzerii na Krakowskim rynku.

 3. Marcoz mówi:

  Pizza ktora, ma cos w sobie. Obsluga jest fachowa. Na telefon nie marudza przed 23 tylko jeszcze spokojnie smialo dowoza. Gigant jest naprawde dobry. Idzie sie najesc do syta. Czesto sa ciekawe promocje, o ktorych jesli sie nie wie jest sie informowanym bezposrednio telefonicznie. Dobry jest program lojalnosciowy. Zbierasz kupony dostajesz pizze gratis. A jak to bywa z pizza. Wystarczy jedna dwie moze trzy imprezy i juz sie troche nazbiera i mamy darmowa pizze. Czasami mi brakuje tam troche lepszych sosow ale ogolnie pizza na duzy plus. Zawsze goraca z duza iloscia skladnikow.

 4. corner mówi:

  Mnie ta pizza za bardzo nie pasuje, ale jest dobra i tania do tego, żeby się nią totalnie zapchać. Ciasto jest grube i sporo dodatków. Polecam pizzę gigant!

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa