Szalony Smok – Bieżanów

736
Głosuj!

Dodany przez admin 3 Komentarzy sobota, 13 Sierpień, 2011

Tagi :

Rejony Krakowa: Bieżanów-Prokocim

Szalony Smok

Pizzeria ta, to chyba jeden z niewielu lokali, który postanowił swoim znakiem rozpoznawczym uczynić ikonę w historii naszego Krakowa – mowa oczywiście, jak nietrudno się domyśleć, o smoku wawelskim :) Na samą myśl robi się gorąco. Oczywiście do specjalności pizzerii należą potrawy “ze smoka” takie jak: Zielony Smok, Smok na Boczku czy Smok z Jajami. Zachęcamy do degustacji i wyrażenia swoich opinii. Nie zapomnijcie także skorzystać ze smoczych promocji. W poniedziałki wszystkie pizze od Szalonego Smoka oferowane są o 10% taniej.

Adres: ul. Barbary 11

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

3 Komentarzy, opinii do “Szalony Smok – Bieżanów”

 1. kaja1500 mówi:

  Zamówiłam dzisiaj pizze z Szalonego Smoka. Trochę zmartwił mnie czas oczekiwania- godzina ; ale wyjaśniono mi że jest dużo zamówień a tylko jeden kierowca. Zaryzykowałam oczekiwanie.. I miła niespodzianka, opłacało się czekać kiedy w końcu pizza dotarła pełna obaw otwarłam pudełko i okazało się że mimo długiego czasu dostawy jedzenie było gorące i bardzo dobre.. pyszne dobrze wypieczone ciasto i naprawdę dużo składników.. a w jakiś czas potem zadzwoniono do mnie z pizzerni z pytaniem czy dostawa dotarła na czas i czy była gorąca.. rzadko zdarza się taka dbałość o klienta.. to było bardzo miłe.

 2. marzena mówi:

  Pyszna pizza:) cienkie ciasto przez co czlowiek nie ma efektu zapełnienia samym ciastem ;) dostawa jak na dzień świąteczny bardzo szybka :) polecam!!

 3. Mateusz mówi:

  Jeśli mam ochotę na pizzę w Krakowie, to zawsze jest to Szalony Smok. Przepyszna pizza, za każdym razem zastanawiam się nad tajemnicą ich świetnego ciasta. Dodatki zawsze świeże i nigdy ich nie żałują ;) . Pizza jest na tyle sycąca, że jako kolacja spokojnie starcza jedna na dwoje. Smakuje mi tam wiele pozycji, ale szczególnie dratewka :) !!

  Pozdrawiam, Wszystkiego Dobrego :)

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa