TelePizza – Grażyny

1
Głosuj!

Dodany przez admin 2 Komentarzy czwartek, 25 Marzec, 2010

Tagi : ,

Rejony Krakowa: Prądnik Biały

TelePizza

TelePizza to bardzo dobrze znana marka w świecie gastronomi. Firma ta istnieje już od kilkunastu lat i 40% lokali w Polsce działa na podobnej zasadzie jak MacDonald – jest to tzw. franszyza. Ale to tyle tytułem wstępu. Jeśli ktoś chciałby uzupełnić ten opis o informacje o samym lokalu to prosimy o kontakt z nami.

Adres: ul. Grażyny 4

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

2 Komentarzy, opinii do “TelePizza – Grażyny”

  1. misia mówi:

    pizza bardzo dobra, świeże składniki, lokal czysty obsługa miła ale rzeczywiście przydałoby się żeby były normalne talerze i sztućce, bo te plastikowe nie pasują do ładnego wystroju i ogólnej schludności

  2. corner mówi:

    Ten lokal doskonaje wpisuje się w styl Telepizzy. Pizza podawana na tekturowych talerzykach, sosy z saszetek, plastikowe sztućce. Sama pizza niezbyt smaczna, mała i droga – gdyby nie promocje, to nigdy w życiu nic bym tam nie zjadł. Lokal jest też kiepsko zaopatrzony – nie ma lanego piwa, do piw z puszki nie ma nawet kufli ani szklanek. Trzeba jednak przyznać, że jest ładny wystrój i raczej czysto.

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa