TelePizza – Karmelicka

7
Głosuj!

Dodany przez admin 5 Komentarzy czwartek, 25 Marzec, 2010

Tagi : ,

Rejony Krakowa: Centrum - Stare Miasto

TelePizza

Tym razem TelePizza ma swój lokal prawie w samym centrum miasta, bo na ul. Karmelickiej. Stad jest dosłownie wszędzie niedaleko. Ulica ta, to jeden z najbardziej zatłoczonych punktów przesiadkowych dla autobusów i tramwajów.

Adres: ul. Karmelicka 56

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

5 Komentarzy, opinii do “TelePizza – Karmelicka”

 1. serrrr mówi:

  Dla mnie cena nie równa jest jakości, jest dość drogo, lokal oryginalny, obsługa jest ok, pizza nie jest zła ale mogło by być ciut lepiej, ciekawym pomysłem jest pizza za 5 zł (mała), ogólnie =4

 2. zorro mówi:

  W pizzerii byłam kilka razy . Lokal jest ładny, mimo, że usytuowany w piwnicy to został urządzony prosto i nowocześnie. Do wyboru jest duuzo promocji – mi spasowała poniedziałkowa promocja – mała pizza za 5 zł. W sam raz, aby wyskoczyć na lunch:) Samej marki nie trzeba przedstawiać. Dla mnie pizza jest smaczna, ciasto lekko gumowate, ale niczego sobie. Jedyne zastrzeżenie jakim mogę się podzielić, to słabe przyprawianie. Rozumiem, że Pizzer robi swoje czyli wrzuca podane mu wcześniej składniki na gotowe ciasto, ale czasem trzeba też zadbać o smak i przyprawy. Dodatki w średnich ilościach, nie za dużo, nie za mało, a smacznie. Dojazd do pizzerii to jedynie transport publiczny, bo samochodem nie ma żywcem gdzie stanąć ( jak to w centrum Krakowa). Ogólnie można się wybrać na lunch czy w przypływie dużego głodu, jednak na wyście ze znajomymi wybrałabym inny lokal.

 3. alloli mówi:

  Bardzo miłe i sympatyczne kelnerki, czysty i przyjemny lokal i szybka obsługa. Wcześniej bywając w tym lokalu nie było tak jak od kilku miesięcy. Teraz z przyjemnością odwiedzam pizzerie często i równie często zamawiam do domu. POLECAM

 4. cohkka mówi:

  No faktycznie, z tymi dodatkami coś jest na rzeczy, zgodzę się z komentarzem powyżej. Na mojej pizzy też była sieczka, wizualnie nieciekawa, ale nie oszukujmy się, tam się nie chodzi po specjały, tylko zapchać żołądek przed imprezą. Lokal trochę odstrasza, ale jak wyżej.
  Za to zamawiając do domu to już co innego, pełna kulturka. Pizza przyjechała gorąca, dostawca miły i uprzejmy, a sos świeży, aż przyjemnie było zjeść w zaciszu własnego domku. Zupełnie inna pizza. Może na dowóz robią lepsze?

 5. Arsenic mówi:

  Przyznaję, nie jadam tam często a wspomnienia wyniesione z lokalu mam niezbyt pozytywne. W lokalu jest brudno, mówiąc wprost. Personel zestresowany, nie ma czasu dla klienta.
  Co do samej pizzy – jakość się nie zmieniła od lat, wciąż to samo niesmaczne ciasto, drobne dodatki zanikające na pizzy tak, że nie czuć ich smaku i ceny z kosmosu. Jedynym plusem są promocje, które jednak są przedstawione w tak chaotyczny sposób, że trzeba czasu by to ogarnąć, a personel nie pomaga, tylko tupie nogą by szybciej wybrać i iść sobie już.

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa