TelePizza – Piwna

9
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 28 Marzec, 2010

Tagi : ,

Rejony Krakowa: Dębniki, Kazimierz, Podgórze, Płaszów, Ruczaj

TelePizza – Piwna

Lokal przy Piwnej to klimatyczna restauracja w pobliżu Bulwarów Wiślanych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym menu proponujemy Państwu m.in. pizze w ok. 40 kompozycjach, pyszne sałatki czy chrupiące kawałki kurczaka. Dodatkowo serwujemy również desery – kilka rodzajów ciast, kawę i herbatę, a w sezonie letnim także desery lodowe i orzeźwiające, owocowe smoothie! Zapraszamy całe rodziny! Dysponujemy kącikiem dla dzieci, w którym młodsze pokolenie przyjemnie i bezpiecznie spędzi czas. Organizujemy również imprezy zamknięte – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Adres: ul. Piwna 27

Strona WWW: www.facebook.com/TelepizzaNaPiwnej

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 10:00 do 24:00
Piątek – Sobota: 10:00 do 1:00
Niedziela: 10:00 do 24:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: marketing.piwna27@gmail.com

Dostępne rozmiary pizzy:

mała – 21cm
średnia – 30cm
duża – 38cm
max – 43cm

Dowóz: Bezpłatny dowóz w ograniczonej strefie. O konieczności dopłaty za dowóz klient jest każdorazowo informowany przez pracownika pizzerii podczas przyjmowania zamówienia.
Obszar dostawy: Bieżanów-Prokocim, Dębniki, Grzegórzki, Kazimierz, Kliny, Kurdwanów, Podgórze, Podgórze Duchackie, Płaszów, Ruczaj, Rybitwy, Wola Duchacka, Zabłocie, Łagiewniki – Borek Fałęcki

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc:
60m2, 26 miejsc

Dodatkowe informacje:
- sala/lokal dla niepalących,
- klimatyzacja,
- możliwość organizacji imprez okolicznościowych,
- płatność kartą w dostawie,
- płatność kartą w lokalu,
- dostęp do Internetu

Nasz lokal organizuje warsztaty dla szkół i przedszkoli, w trakcie których dzieci dowiadują się podstawowych informacji na temat historii pizzy i mają okazję samodzielnie przygotować własną pizzę. Warsztaty takie mogą być również częścią przyjęcia urodzinowego.

Opis promocji Warunki
2 za 1 + sos gratis obowiązuje codziennie, w lokalu i dostawie, obejmuje wszystkie pizze z menu
“4ceny” w lokalu W tej promocji w lokalu obowiązują następujące, stałe ceny pizzy: mała-14, średnia-19, duża-28, max-31. Obowiązuje codziennie przy zakupie pojedynczej pizzy, obejmuje wszystkie pizze z menu.
“4ceny” w dostawie W tej promocji w dostawie obowiązują następujące, stałe ceny pizzy: mała-14, średnia-24, duża-28, max-31. Obowiązuje codziennie przy zakupie pojedynczej pizzy, obejmuje wszystkie pizze z menu.
Promocja poniedziałkowa mała pizza klasyczna za 5,99 – w lokalu i dostawie, w dostawie trzeba zamówić min. 6 pizz
Promocja piątkowa średnia pizza klasyczna za 12zł, każda inna za 15zł, w lokalu i dostawie, w dostawie trzeba zamówić min. 3 pizze

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa