Pizzeria Leoni

19
Głosuj!

Dodany przez admin 4 Komentarzy poniedziałek, 22 Marzec, 2010

Tagi :

Rejony Krakowa: Czyżyny

Leoni

Pizzeria Leoni to ukłon w stronę studentów mieszkających w akademikach Politechniki Krakowskiej. Znajdująca się w akademiku “Leon” to idealne rozwiązanie dla osób, którzy nie pałają miłością do gotowania. Dlatego też, pizzeria dba o dobry styl żywienia studentów – w ofercie oprócz pizzy znaleźć można także pierogi i inne dania domowe.

Adres: ul. Skarżyńskiego 5

Strona WWW: brak danych

Godziny otwarcia: brak danych

Telefon kontaktowy:

Ulotka, menu: brak danych

Powierzchnia lokalu / liczba miejsc: brak danych

Dostępne rozmiary pizzy: brak danych

Dowóz, obszar dostawy: brak danych

Dostępne promocje, zniżki: brak danych

Dodatkowe informacje: brak danych

Lokalizacja, mapa: brak danych

Niestety nie posiadamy szerszych informacji dotyczących:
opinie, wymiary, wielkość, ile cm, ciasto, email, galeria, zdjęcia, kontakt, numer do pizzerii, oferta, cennik, minimalna wartość zamówienia, numer telefonu, do której

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres kontakt@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

4 Komentarzy, opinii do “Pizzeria Leoni”

 1. DaGobbo mówi:

  Zamówiłem 3 razy ponieważ zachęcili mnie znajomi. Niestety za każdym razem było coraz słabiej… Dziś niestety była już tragedia. Czekałem 1,5H na dostarczenie pizzy a mieszkam około 10minut pieszo od pizzeri. Otrzymałem pizze spaloną i jeszcze w dodatku zupełnie zimną ! Niestety jeśli chodzi o mnie to ostatni raz zamówiłem w pizzeri Leoni. Z takim podejściem mogą szybko utracić większe grono klientów. Niestety atrakcyjna cena i w miare dobry smak to nie wszystko…

 2. kminek mówi:

  Rewelacyjna pizza jesli chodzi o stosunek cena-rozmiar + smak :) Od kilku lat nie jestem juz studentem ale zamawiajac w Leoni usmiech pojawia sie na twarzy bo ceny sa bardziej niz studenckie! Sama pizza jest bardzo smaczna. Obsluga mila. Dowoz szybko i bez problemów. Lokal miły aczkolwiek przydałoby sie odświeżenie.

  Jednym slowem: polecam!

 3. Złoty mówi:

  Dobra pizza dla mniej wymagającego pizzożercy. Dużym plusem jest niska cena.
  Dla studenta lux:)

 4. Łaciata mówi:

  W każdej sytuacji:
  - w przerwie między zajęciami,
  - kiedy umieram z głodu a zapasy z domu są na wyczerpaniu,
  - kiedy mam zły humor i nawet czekolada nie pomaga,
  - lub po prostu w piątkowy wieczór, gdy ze znajomymi chcemy napić się piwa…
  pizzeria Leoni to najlepsze miejsce w każdym czasie i na każdą okazję. W czym tkwi sekret? Przyjemny lokal, świetna lokalizacja, no i oczywiście pizza… AlePizza!!

Napisz komentarz - opinię

Przypominamy, że pisząc komentarz (opinię) musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy (opinii) pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

ADRES EMAIL JEST WYMAGANY, ABY POTWIERDZIĆ DODANIE OPINII

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

 • RSS
 • Blip
 • Facebook
 • Nasza Klasa